Wybierz kategorięborder border
fishing club

Promocjeborder border
fishing club
 
PARASOL-NAMIOT Z OKNEM (280047) WERSJA IMPREGNOWANA!border border

 
ID Nazwa
945 PARASOL-NAMIOT Z OKNEM (280047) WERSJA IMPREGNOWANA!

Dostępność:dostępny

Producent: RUMPOL

Znakomita pogoda mobilizuje do większego kontaktu z przyrodą. Dość miejskiego zgiełku, czas na łyk świeżego powietrza. Nieoceniony na takiej wyprawie jest namiot. Nie straszna nam burza czy zapadający zmierzch.

Oferowany przez nas namiot-parasol to gratka dla wielbicieli podróży. Świetna konstrukcja tego namiotu sprawia, że jest bardzo poręczny i łatwy do transportowania. Po rozłożeniu zmieści się w nim spokojnie parę osób, a po złożeniu schowamy go do pokrowca (długość 137cm), który bez problemu możemy włożyć do torby wędkarskiej lub do bagażnika samochodu. Po złożeniu namiot zajmuje minimalne miejsce przez swoją wagę 3,2kg i 137 cm długości transportowej.
Idealna konstrukcja namiotu sprawia, że rozłożyć go możemy dosłownie w kilka minut. Namiot-parasol można wykorzystać oddzielnie jako namiot lub jako sam parasol, lub razem dzięki odpinanej części namiotu. Również namiot-parasol posiada w komplecie mocowania do ziemi, które pozwalają stabilnie stać namiotowi na dłuższy okres pobytu nad jeziorem lub rzeką, przez co jest bardziej stabilny. Całkowita wysokość namiotu wynosi 2,5 metra, natomiast po wbiciu w ziemię ostrej końcówki namiotu pozostaje nam 2 metry. W namiocie można spokojnie umieścić fotele wędkarskie (dostępne na innych naszych aukcjach) jak również stoliczek. Namiot również posiada odpinane okienko o wymiarze 40x60 cm, które można odpinać, żeby wietrzyć przestrzeń, lub zapiąć na czas deszczu. Namiot parasol jest wykonany z materiału odpornego na wodę, także żaden deszcz nie przeszkodzi nam w wędkowaniu. Również dany model namiotu posiada w odpinane wejście o wymiarze 140x70 cmWYMIARY:

    * szerokość: 2m
    * wysokość: 2,5m - po wbiciu w ziemię - 2m
    * waga: około 3,2kg (razem z torbą do transportu)
    * długość transportowa 137cm


Numer katalogowy: 280047Poleć produkt znajomemu · Oceń produkt    

 
  
 

Wartość:
0
Liczba produktów:  0
Przechowalnia
Liczba produktów:  0
Nowościborder border
fishing club

   
   
Newsletter 
   
 

Zapisz się na newsletter

OTRZYMUJ INFORMACJE O NOWOŚCIACH I PROMOCJACH

 Dodaj 
  Usuń  
 
  
 
   

   
Informacje